top of page
I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.
Наша місія
Клініка "Надежда" була створена як благодійна організація 501(с)(3) в 2017 році групою російськомовних студентів та лікарів від університету University of California, Davis. Наша клініка є одна із найновіших студентських клінік через UC Davis. Наша мета - забезпечити безкоштовий медичний огляд слов'янській громаді в Сакраменто, особливо для новоприбулих імігрантів та людей які не розмовляють англійською.
![20240413_234144_03C351.jpg](https://static.wixstatic.com/media/781e62_5a78be3c1bfb46a48a2916a787e9905a~mv2.jpg/v1/fill/w_70,h_94,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/781e62_5a78be3c1bfb46a48a2916a787e9905a~mv2.jpg)
bottom of page